liść liść

Innowacyjność w produkcji:
Nasz unikalny proces produkcyjny

W celu zapewnienia najwyższej jakości produktów, wprowadziliśmy wewnętrzny system monitorowania jakości od wideł do widelca. Dbamy o nasz produkt od skupu surowca zielarskiego, przez przerób, magazynowanie, aż po wyrób końcowy.

Firma Herbimar przygotowuje produkty zgodnie z wymaganiami i specyfikacją jakościową klientów.

Jakość naszych produktów jest monitorowana poprzez nasz dział jakości i wewnętrzne laboratorium. W ramach zarządzania systemami jakości monitorujemy:

gałązka tymianku thyme

Kontrolujemy naszą produkcje

Posiadamy rozbudowany park maszynowy takich producentów jak Winicker & Lieber, Allgaier, Scorpion, jak również pracujemy na naszych autorskich rozwiązaniach produkcyjnych. Posiadamy 3 komory z wymiennikami ciepła. Nasze zaplecze produkcyjne pozwala nam zaoferować następujące usługi:

  • Oczyszczanie
  • Frakcjonowanie
  • Mieszanie
  • Mielenie
  • Pakowanie
  • Fumigacja z użyciem PH3 i CO2

Jakość produktów jako przewaga konkurencyjna: Nasze kluczowe czynniki sukcesu

Aby sprostać wszelakim oczekiwaniom wdrożyliśmy w naszej organizacji kilka systemów zarządzania jakością takich jak: GMP+, ISO 9001:2015, HACCP. Dbamy o to, aby weryfikacja surowców zielarskich odbyła sie juz na przyjeciu surowca, kontrolujemy etapy produkcji i wyrób gotowy. Jesteśmy w stanie przeprowadzić idetyfikowalność każdego produktu gotowego. Dążymy do spełnienia oczekiwań klientów i ich pełnej satysfakcji ze współpracy.

gałązka tymianku thyme
hala produkcyjna

Oczyszczanie surowców zielarskich: Minimalizacja zanieczyszczeń i utrzymanie naturalnych właściwości

Dzięki kilku liniom czyszczącym, składających się z odsiewaczy, stołów grawitacyjnych, tuneli pneumatycznych, instalacji do redukcji zanieczyszczeń lekkich i detektorów metali, znacząco redukujemy zanieczyszczenia mineralne (piasek, kamyki, grudki ziemi, zanieczyszczenia metalowe) i niepożądane w końcowym produkcie zanieczyszczenia organiczne (na przykład łodygi, części korzeni, nasiona)

Firma Herbimar oferuje swoim Klientom bogatą ofertę surowców zielarskich. W zależności od frakcji ostatecznego produktu jesteśmy w stanie przygotować od 4 do 10 ton krojonego produktu dziennie, które dostępne są we frakcjach takich jak:

nierozdrobnione

tło z liściem

frakcja ekstrakcyjna

tło z liściem

fix (TBC)

tło z liściem

puder

tło z liściem